Činnost

Vydavatelství

Nebereme naši odpovědnost na lehkou váhu.

Spuštění vydavatelství/nakladatelství Adria Invest v roce 2009 jako malého eShopu a vydavatelství/nakladatelství na Praze 2 rychle započalo malou velkou revoluci na trhu osobního rozvoje. Za dobu několika let od založení poskytujeme svým zákazníkům informace a nástroje, které jim pomáhají uspět.

V roce 2011 spustila Adria Invest vlastní divizi Adria Invest Media, čímž rozšiřuje dosah společnosti a umožňuje další růst do různých segmentů na trhu.


Nejsme typická továrna na knihy.

Zázemí našeho vydavatelství nám dává jedinečné pochopení potřeb našich publikujících klientů a poskytujeme tak publikační řešení, která pracují pro některá z největších jmen v segmentu.
Zkušenosti našeho týmu v nakladatelství a výrobním prostředí, naše publikační řešení end-to-end a jiná efektivní řešení, která jsme implementovali v našich procesech výroby vám umožní mít jistotu, že pro vás vždy zajistíme tu nejdůležitější věc pro vaše podnikání - spokojené zákazníky.

Public Relations

Poskytujeme strategické poradenství pro firmy, pomáháme firmám a podnikatelům řešit jejich kritické komunikační problémy, které ovlivňují jejich pověst, hodnotu či schopnost dosáhnout obchodních cílů. Naše nabídka zahrnuje management firemní pověsti, vztahy s investory, vztahy s veřejností, interní komunikaci a výzkum veřejného mínění ve všech odvětvích.

Marketing

Se jménem jako je to naše nemůžete být všední.
Jsme přesvědčeni, že pokud chcete, aby se vaše publikum chovalo jinak, musíte nejprve udělat něco jinak vy sami. Nezáleží na tom, s jakým médiem právě pracujeme, záleží na tom, získat pozornost vašeho publika, aby si vás všimlo a zbožňovalo vás.